od 2 II 2015

Powodzenia na egzaminie gimnazjalnym Trzecioklasiści!

administrator dnia 20.04.2015
OGŁOSZENIA SK PCK

W dniu 30 marca 2015r. wolontariusze SK PCK udali się z życzeniami Wielkanocnymi do DPS i Hospicjum im. św. Brata Alberta Chmielowskiego w Dąbrowie Tarnowskiej.

W ostatnich w dniach w naszej szkole obchodziliśmy Światowe Dni Zdrowia, których hasło brzmiało „Z pola na stół - uczyń jedzenie bezpiecznym”.  Przeprowadzono szkolenia, spotkania i konferencje promujące zdrowy styl życia.

administrator dnia 17.04.2015
Zwycięstwo w powiatowym Turnieju BRD

W dniu 14.04 w Szkole Podstawowej nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej odbył się coroczny powiatowy Turniej Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego. Świetnie zaprezentowała się drużyna naszej szkoły zwyciężając zarówno w klasyfikacji drużynowej jak i indywidualnej.
I miejsce zdobył Jakub Wójcik z kl. I a
II miejsce zdobyła Oliwia Puła z kl. I a
III miejsce zdobył Mateusz Ryczek z kl. I a
Nasi uczniowie okazali się najlepsi zarówno w pokonaniu toru przeszkód jak i ze znajomości przepisów ruchu drogowego.
Oprócz dyplomów i pucharów każdy z nich otrzymał tablet, a dodatkowo Kuba Wójcik rower górski.
Uczniów do konkursu przygotowuje z wielką pasją  p. Andrzej Soja osiągając corocznie w etapie gminnym i powiatowym najwyższe wyniki! Gratulujemy i życzymy powodzenia na zawodach wojewódzkich.

administrator dnia 15.04.2015
Zapraszamy serdecznie uczniów klas VI

administrator dnia 14.04.2015
Zapraszamy szkoły ponadgimnazjalne na Szkolne Mini Targi Edukacyjne

administrator dnia 14.04.2015
Dzień Pamięci Ofiar Zdrodni Katyńskiej

administrator dnia 13.04.2015
XVII Powiatowy Konkurs Recytatorski im. Marii Kozaczkowej

Jakub Banaś uczeń klasy 1a zajął IV miejsce w XVII Powiatowym Konkursie Recytatorskim im. Marii Kozaczkowej organizowanym w Miejskiej Bibliotece Publicznej w naszej miejscowości.
Kuba przedstawił  utwory poetek związanych z naszą miejscowością tj. patronki konkursu oraz Pani Marii Jackowskiej-Bryły, jednak różniące się tematyką i nastrojem.

administrator dnia 08.04.2015
Wesołych Świąt!

administrator dnia 03.04.2015
Mamy kolejnego laureata!

Marcin Kawa został laureatem Małopolskiego Konkursu Historycznego! Serdecznie gratulujemy Marcinowi oraz jego opiekunce p. Danucie Kłos-Kufel!

administrator dnia 31.03.2015
XXV Gminny Konkurs Pisanki i Plastyki Obrzędowej

Dziś rozstrzygnięto XXV Gminny Konkurs Pisanki i Plastyki Obrzędowej związanej z okresem Wielkanocy. W kategorii "pisanka" wszystkie miejsca na podium zajęli uczniowie naszej szkoły: I m. Agnieszka Leżoń, II m Mateusz Ryczek, III m Daniel Wybraniec. Serdecznie gratulujemy!

administrator dnia 31.03.2015
Laureatka Konkursu Języka Angielskiego!

Wiktoria Grzech zajęła IV miejsce w Małopolskim Konkursie Języka Angielskiego. Serdecznie gratulujemy laureatce oraz jej opiekunce p. Anecie Garbarz!

I miejsce w Turnieju BRD

Nasza drużyna w składzie: Oliwia Puła, Mateusz Ryczek, Jakub Wójcik wygrała dziś Eliminacje Gminne Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy o Bezpieczeństwie Ruchu Drogowego! Nagrody w postaci deskorolek wręczył Wiceburmistrz Pan Stanisław Ryczek. Serdecznie gratulujemy drużynie i opiekunowi p. Andrzejowi Soi i życzymy powodzenia na etapie powiatowym.

administrator dnia 30.03.2015
I miejsce w Małopolskim Konkursie Języka Francuskiego!

Wiktoria Grzech wygrała Małopolski Konkurs Języka Francuskiego i jest pierwszą w historii Gminy Dąbrowa Tarnowska laureatką tego konkursu! Jesteśmy bardzo dumni z naszej uczennicy!

Dzień Otwarty Gimnazjum nr 1

Zapraszamy do oglądania zdjęć z Dnia Otwartego w naszej szkole

administrator dnia 27.03.2015
Laureaci Ogólnopolskiego Konkursu Ekologicznego

25 marca 2015 roku uczniowie naszej szkoły wzięli udział w gali finałowej Ogólnopolskiego i Wojewódzkiego Konkursu EkologicznegoNa ratunek Ziemi”, zorganizowanego przez Gimnazjum w Niegowici pod patronatem Małopolskiego Kuratora Oświaty oraz Marszałka Województwa Małopolskiego. Uroczystość odbyła się w CINEMA PARK Bonarka w Krakowie. Laureatami konkursu ogólnopolskiego zostali: Gabriela Kłos-Kufel (kl.IIIc), która zajęła I miejsce w Konkursie Prac Literackich oraz Bartosz Kwieciński (kl.IIb), który zajął III miejsce  w Konkursie Prac Fotograficznych. Uczniowie pracowali pod kierunkiem nauczycielki p. Anny Piotrowskiej. Gratulujemy!

administrator dnia 26.03.2015