od 2 II 2015
Losowa Fotka

Powiatowa Gimnazjada w Koszykówce

Dnia 3 marca odbyła się Powiatowa Gimnazjada w koszykówce chłopców. Bardzo dobrze zaprezentowała się drużyna naszej szkoły, która zdobyła II miejsce. Sukces jest tym większy, że większość ekipy to uczniowie klas drugich. Gratulujemy!
Skład drużyny: SZYMON JANUSIEWICZ KL.2b, FILIP CZOSNYKA KL.2b, PIOTR KLIMOWSKI KL.2b, KAROL WIELGUS kl.2c, ADRIAN NĘDZA KL. 3a, GRZEGORZ PANEK KL.3c.

administrator dnia 03.03.2015
Program ferii zimowych w naszym mieście

Na stronie Urzędu Miejskiego można zapoznać się z programem imprez organizowanych w czasie ferii na terenie naszego miasta.

Link do informacji ------> http://www.dabrowatar.pl/program-ferii-fimowych-dabrowa-tarnowska-2015/

administrator dnia 14.02.2015
:-)

administrator dnia 14.02.2015
Gimnazjada w Tenisie Stołowym

W wczorajszej Gimnazjadzie w Tenisie Stołowym drużyna naszych dziewcząt zajęła II miejsce, natomiast Natalia Pietras indywidualnie była III. Gratulujemy serdecznie!

administrator dnia 06.02.2015
Zawody powiatowe w koszykówce

Drużyna naszych dziewcząt zajęła dziś II miejsce w Powiatowej Gimnazjadzie w Koszykówce. Serdecznie gratulujemy!

administrator dnia 03.02.2015
Konkurs wiedzy o Klubie Gaja rozstrzygnięty

Dnia 23 I 2015r. odbył się konkurs wiedzy o Klubie Gaja i akcjach organizowanych przez to stowarzyszenie. Najlepszy wynik uzyskał Piotr Klimowski, tuż za nim uplasowała się Karolina Król, III miejsce przypadało Ewelinie Kurek. Uczestnicy rozwiązujący test wykazali się sporą dawką wiedzy ipomysłowości . Zwycięzcom gratulujemy, a sponsorom nagród tj. Bibliotece Pedagogicznej w Tarnowie – Filia Dąbrowa Tarnowska oraz Małopolskiemu Systemowi  Informacji Turystycznej – serdecznie dziękujemy. Nad przebiegiem konkursu czuwała p. K. Wójcik.

administrator dnia 02.02.2015
Pomogliśmy Michałkowi

Nasza społeczność szkolna włączyła się w akcję pomocy Michałkowi  Świerczkowi z Dąbrowy Tarnowskiej, który cierpi na wrodzone wodogłowie. Zabraną  kwotę wpłaciliśmy na konto fundacji „ZDĄŻYĆ Z POMOCĄ” na jego leczenie i rehabilitację. Wszystkim darczyńcom serdecznie dziękujemy.

administrator dnia 02.02.2015
Debata społeczna nt. "Przeciwdziałania narkomanii na terenie powiatu dąbrowskiego"

Wczoraj w naszej szkole odbyła się debata społeczna nt. „Przeciwdziałania narkomanii na terenie powiatu dąbrowskiego”.

Informacja na ten temat oraz zdjęcia z debaty znajdują się na stronie Komendy Powiatowej Policji w Dąbrowie Tarnowskiej.

Zapraszamy do zapoznania się z nią --------------->

źródło: Komenda Powiatowej Policji w Dąbrowie Tarnowskie

administrator dnia 30.01.2015
Uwaga zmiana planu lekcji

Od poniedziałku 2 lutego następuje zmiana planu lekcji, który jest dostępny na naszej stronie

nowy plan lekcji ----------->

administrator dnia 30.01.2015
Spotkanie wywiadowcze

W dniu 29 stycznia 2015 roku (czwartek) o godzinie 17.00 odbędzie się spotkanie wywiadowcze z rodzicami. Serdecznie zapraszamy.

administrator dnia 27.01.2015
SUKCES NATALII

Uczennica naszej szkoły Natalia Ogorzelec  zajęła I miejsce w etapie rejonowym XXIII Ogólnopolskiej Olimpiady Zdrowego Stylu Życia PCK. Tym samym zakwalifikowała się do etapu okręgowego, który odbędzie się w Krakowie. Nad przygotowaniem Natalii czuwała op. SK PCK p. Katarzyna Wójcik. Gratulujemy i życzymy Natalce dalszych sukcesów.

administrator dnia 26.01.2015
Gimnazjada w Koszykówce

Dzisiaj nasze drużyny dziewcząt oraz chłopców wygrały Turniej Koszykówki w ramach Gimnazjady! Serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia w zawodach powiatowych!

administrator dnia 20.01.2015
Spokanie kolędnicze w DPS i Hospicjum

12 I 2015r. wolontariusze z dąbrowskich szkół gimnazjalnych oraz ponadgimnazjalnych uczestniczyli w spotkaniu kolędniczym organizowanym w DPS i Hospicjum im. Św. Brata Alberta Chmielowskiego, któremu przewodniczyła Dyrektor placówki Pani Urszula Mróz i opiekunka wolontariuszy Pani Małgorzata Ziobro. Wspólne śpiewanie z pensjonariuszami przyniosło nam wiele wzruszeń i radości.

administrator dnia 20.01.2015
Wyniki I etapu konkursu matematycznego"Nie tylko dla orłów"

Uczniowie klasy III c: Marin Kawa, Karolina Kawa oraz Mateusz Szlosek zakwalifikowali się do kolejnego etapu konkursu z matematyki Nie tylko dla orłów organizowanego przez III Liceum Ogólnokształcące w Tarnowie. W konkursie brało udział 97 uczniów.
Marcin Kawa zajął w pierwszym etapie II miejsce!
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.
Uczniów przygotowuje do konkursu p. Dariusz Chrabąszcz.

administrator dnia 19.01.2015
Uczniowie naszej szkoły pomagają chorym dzieciom

Już kolejny rok uczniowie naszej szkoły w ramach akcji charytatywnej angażują się w zbieranie plastikowych nakrętek po butelkach z różnego typu napojów oraz płynów chemicznych.
Dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w zbieranie nakrętek.
Organizatorem akcji jest p. Dariusz Chrabąszcz przy współpracy z p. Dorotą Wielgus oraz p. Katarzyną Wójcik.

administrator dnia 19.01.2015