od 13 II 2017

Zawody w tenisie stołowym

Dzisiaj w Mędrzechowie odbyły się zawody powiatowe w tenisie stołowym. Naszą szkołę reprezentowali: Weronika Wrona, Oliwia Miłkoś, Jakub Kopeć oraz Jacek Tomaszek. Miło nam poinformować, że Weronika Wrona zajmując 6 miejsce awansowała do zawodów rejonowych! Serdecznie gratulujemy!

administrator dnia 22.02.2017
Konkursy Matematyczne

W naszej szkole odbyły się ogólnopolskie konkursy matematyczne. Multitest 2016 oraz Pingwin 2016. Inicjatorem tych konkursów była p. Bożena Soja. Celem ich było zainteresowanie uczniów ciekawymi problemami matematycznymi oraz umożliwienie uczniom skonfrontowania swojej wiedzy na tle kolegów i koleżanek z innych szkół. Laureaci tych konkursów otrzymali dyplomy laureata i nagrody książkowe, a laureatka 1 miejsca grawerowany dyplom oraz nagrodę książkową.

Multitest 2016:
Leżoń Joanna kl. 1b – grawerowany dyplom laureata i nagroda książkowa,
Żelawska Eliza kl. 1c – dyplom laureata i nagroda książkowa.
Pingwin 2016
Bednarza Natalia kl. 3a – grawerowany dyplom laureata i nagroda książkowa
Dyplomy laureatów i nagrody książkowe otrzymali:
Zająć Joanna kl. 1b, Żelawska Eliza kl. 1c, Soja Emilia kl. 1c, Morawiec Ewa kl. 1c, Leżoń Joanna kl. 1b, Kowal Julia kl. 1c, Ryczek Monika kl. 1c.
Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom osiągniętych wyników i życzymy miłej zabawy matematyką oraz sukcesów w następnych konkursach.

administrator dnia 16.02.2017
Gimnazjada w Koszykówce

Bardzo jesteśmy dumni z naszych chłopców, którzy wygrali dziś Powiatową Gimnazjadę w piłce koszykowej! Skład zwycięskiej drużyny: Wojtek Szmyrko, Sebastian Bezak, Bartek Trela, Konrad Orwat, Kuba Kmieć, Kuba Kopeć, Mateusz Ryczek, Kuba Banaś, Szymon Barnaś i Marcin Szułakiewicz. Serdecznie gratulujemy!

administrator dnia 15.02.2017
Nowy podział godzin!

Uwaga! Od 13 lutego obowiązuje nowy podział godzin, który znajduje się już na naszej stronie!

administrator dnia 08.02.2017
Wywiadówka

26 stycznia (czwartek) o godzinie 17.00 odbędą się zebrania wywiadowcze wychowawców z rodzicami. Serdecznie zapraszamy!

administrator dnia 24.01.2017
XXI Regionalny Konkurs Kolęd i Pastorałek

Wczoraj w Gminnym Centrum Kultury Żabnie odbył się XXI Regionalny Konkurs Kolęd i Pastorałek. Naszą szkołę w kategorii solistów reprezentowały: Emilia Soja oraz Julia Kowal, natomiast w kategorii zespołów grupa w składzie: Natalia Nędza, Aleksandra Mazur, Gabriela Mirek, Patrycja Niemiec i Joanna Bil. Bardzo miło nam jest poinformować, że wśród bardzo wielu solistów wyróżniona została nasza uczennica Emilia Soja! Wszystkim serdecznie gratulujemy!

administrator dnia 19.01.2017
Gimnazjada w Piłce Siatkowej

W dzisiejszym Gminnym Turnieju Piłki Siatkowej drużyna naszych chłopców zajęła I miejsca, natomiast dziewczęta były II. Serdecznie gratulujemy!

administrator dnia 17.01.2017
Dzień Pomarańczy

Szkolne koło PCK w ramach realizacji programu TRZYMAJ FORMĘ zorganizowało dzień spożywania owoców, warzyw i picia soków w kolorze pomarańczowym, zachęcając by jak najszybciej sięgać po zdrową żywność.

administrator dnia 13.01.2017
Zbiórka na Wielką Orkiestę Świątecznej Pomocy

13 stycznia będą zbierane w naszej szkole pieniądze na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Zachęcamy do wsparcia tej inicjatywy!

administrator dnia 10.01.2017
IV Miedzygminny Festiwal Kolęd i Pastorałek

Wczoraj odbył się finał IV Miedzygminnego Festiwalu Kolęd i Pastorałek. W kategorii zespołów grupa uczennic z naszej szkoły zajęła I miejsce, natomiast w kategorii solistów Emilia Soja była III. Serdecznie gratulujemy!

administrator dnia 09.01.2017
Zawody w tenisie stołowym

Bardzo dobrze zaprezentowali się uczniowie naszej szkoły w gminnych zawodach w tenisie stołowym. Wśród dziewcząt I m zajęła Oliwia Miłkoś, II była Weronika Wrona, natomiast wśród chłopców I m zajął Jakub Kopeć, a III Michał Toczek. Gratulujemy i życzymy powodzenia w zawodach powiatowych.

administrator dnia 09.01.2017
ZBIERAJ MAKULATURĘ, RATUJ KONIE

SK PCK zwraca się z prośbą o przynoszenie niepotrzebnych gazet, czasopism, starych zeszytów, książek, pudełek, kartonów itp. Dochód ze sprzedaży makulatury przeznaczymy na ratowanie koni czyli wsparcie akcji „Zbieraj makulaturę, ratuj konie” (V edycja w naszej szkole). Ofiarodawcom z góry serdecznie dziękujemy!

administrator dnia 05.01.2017
Życzenia świąteczne

Z okazji  Świąt Bożego Narodzenia,
w tym szczególnym czasie radości i spokoju,
składam wszystkim
najserdeczniejsze życzenia zdrowia,
oraz osobistej i zawodowej pomyślności.
Niech te świąteczne dni będą pogodne, refleksyjne i szczęśliwe,
a Nowy 2017 Rok niech spełni wszystkie pragnienia,
zamysły i oczekiwania.

Dyrektor Gimnazjum Krzysztof Krakowski

MIĘDZYKLASOWY KONKURS KULINARNY ROZSTRZYGNIĘTY

Zbliżają się Święta Bożego Narodzenia, tradycyjnie poprzedzone Wigilią, czyli uroczysta wieczerza postna spożywana w domach po ukazaniu sie pierwszej gwiazdy. Dawne tradycje i zwyczaje są nieodłącznym elementem naszej tożsamości i kultury. Z bożonarodzeniowymi świętami wiąże się też przygotowanie różnorodnych potraw. W naszej szkole w takim właśnie świątecznym nastroju odbył się Międzyklasowy Konkurs Kulinarny pod opieką p. K. Wójcik w ramach realizacji programu „TRZYMAJ FORMĘ”.

W kategorii „ZŁOTA PATELNIA” zwyciężył Nikodem Podstawski,  II miejsce przypadło Kai Rogoż zaś III miejsce Jakubowi Szułakiewicz.

W rywalizacji na „ŚWIĄTECZNĄ SAŁATKĘ”

I miejsce zajęła Ewa Mol

II miejsce Natalia Kogut

III miejsce Sebastian Bezak

Zwycięzcom GRATULUJEMY!

A B C przyrządzania potraw dało nam mnóstwo satysfakcji, czego życzymy Wszystkim Rodzicom, Nauczycielom i Uczniom.

administrator dnia 22.12.2016
Spotkanie wigilijne w naszej szkole